Miłość jest w powietrzu…

Azot, tlen, trochę dwutlenku węgla i argon – składniki powietrza. Czy aby napewno to wszystko? Czasami podczas jazdy samochodem, zakupów w galerii handlowej albo w kolejce do lekarza mam inne odczucia, kiedy widzę jak się zachowuje nasza wspaniała populacja. Zupełnie jakby nawdychali się silnego środka owadobójczego i teraz odczuwali tego skutki. Coś (jakaś siła wyższa) sprawia, że postępujemy tak, a nie inaczej, ale czy to zawsze do końca nasze przemyślane decyzje i zachowania?

„…trzeba wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.”  MIŚ

Na szczęście ostatnio doświadczam zgoła innych uczuć: zrozumienia, ciepła, miłości, wsparcia i akceptacji. Próbując dotrzeć do tego jak to się dzieje, stwierdzam, że im bardziej ja jestem otwarta, spokojna, uważna i empatyczna na innych, na świat, tym bardziej świat, ludzie i otoczenie staje się przyjazne. Bądź dla innych taki, jakbyś chciał żeby byli dla ciebie. Oto klucz do sukcesu.

 

„Im więcej dajesz z siebie, tym więcej dostajesz ..”

 W odnalezieniu wewnętrznego spokoju na pewno pomaga głębokie oddychanie, kontakt z naturą i świadomość bycia tu i teraz z samym sobą. A mi dodatkowo bardzo pomaga robienie tego, co daje mi radość. Właśnie ta samorealizacja sprawia, że jestem pod wpływem endorfin cały czas od rana do nocy. A to sprawia, że obdzielam wszyskich dookoła masą dobrej pozytywnej energii i miłości. Rozsiewam ją wszędzie! W miejscu pracy, w domu, w kolejce do lekarza i na zakupach… Więc jeśli nagle znajdziesz się w stresującej sytuacji weź głęboki wdech i poczuj tą miłość, którą możesz dalej obdzielić innych. To nic takiego, ale sprawi, że poczujesz się lepiej. Miłość jest w powietrzu, a ty możesz ją czerpać garściami i nie musisz za nią płacić.

ALA_0009.JPG

Reklamy

Jedna myśl na temat “Miłość jest w powietrzu…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s