MOJA PROFESJA czyli kilka słów o mnie..

Jakby to powiedzieć… TWORZĘ.

Od zawsze i odkąd pamiętam była to dla mnie największa wartość i radość. Druga to dawanie – uszczęśliwianie innych ludzi. Spełnianie ich małych marzeń.

Mam ogromne szczęście do poznawania kochanych dobrych ludzi, którzy są dla mnie wielką inspiracją i wsparciem. Nawet wtedy, gdy się w ogóle tego nie spodziewam.  Nie tak dawno znów trafiłam na taką osobę, to ona swoim „magicznym” niekonwencjonalnym podejściem sprawiła, że życie znów nabrało sensu. Przestało być tylko mieszaniną stresujących sytuacji, natłoku myśli i bylejakości w każdym tego słowa znaczeniu. Dzięki NIEJ poczułam, że jestem na innym poziomie mojej świadomości. Uwolniłam się od złości, zaakceptowałam moje słabości i teraz jakby patrzę na wszystko „z góry”.

Potrzebowałam do tego czasu i odpowiedzi na kilka ważnych pytań.

Teraz gdy już ja jestem „uzdrowiona”, bo tak poniekąd się czuję – chcę dać jak najwięcej z siebie innym tworząc poezję –  🙂 za duże słowo. Tworząc coś, co chociaż przez moment wywoła uśmiech na twarzy, błysk w oku i radość w sercu. A mówią, że mam do tego dar.

Stąd ta PROFESJA – wierszokleta, wywoływacz uśmiechu i bajkopisarz, czyli każda okazja jest dobra do napisania wiersza: urodziny, dzień matki, ojca, rocznica, odejście z pracy, ślub, dzień babci, dziadka, imieniny, narodziny dziecka, przysięgi i każdy piękny dzień, gdy mamy okazje powiedzieć komuś co czujemy na jego widok.

Wiersz jest dedykowany do konkretnej osoby i nie ma dwóch takich samych (tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi). Wystarczy wypełnić krótka ankietę, która pozwoli mi przygotować parę słów i już, mamy gotowy jedyny i niepowtarzalny prezent dla bliskiej nam osoby.

Reklamy